Townkins: Harikalar Köyü

Townkins oyunu ile heyecan verici bir simülasyon oyunu oynayacaksınız.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut36M
  • Sürüm1.4.156
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciDIANDIAN INTERACTIVE HOLDING
Townkins: Harikalar Köyü indir; Her an her yerde heyecan verici bir deneyim yaşayarak oyun alanında macera dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Townkins: Harikalar Köyü, harika grafikleri ile hayal gücünü ve kalbini yakalayacak sürükleyici, çevrimiçi bir dünyaya sahip ücretsiz 3D simülasyon oyunudur. Fantastik oyun dünyası içerisinde yer almak isterseniz oyunu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Her an her yerde heyecan verici bir deneyim yaşayarak oyun alanında macera dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bu heyecan verici oyun dünyasında hayvanları besleyin, bitkileri yetiştirin, yemekleri pişirin ve arkadaşlarınızla balık tutarak macera dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gerçek zamanlı etkileşim sayesinde, arkadaşlarınızla sohbet etmek ve karakterinizle etkileşime geçmek için arkadaşlarınızı özelleştirilmiş kasabaya davet edebilirsiniz. Arkadaşınızın komik kıyafetine her zaman gülmek ve kendi giyim tarzınızla ilgilenin. Artık gerçek zamanlı duyguları kullanarak bunu yapabilirsiniz. Bu heyecan verici macera dünyasında kazancınızı artırmak adına taktiksel bir şekilde hareket edin.

Kendi şehrinizde bir parti düzenleyin, arkadaşlarınızı davet edin ve şık evinizi herkese gösterin. Burası sizin dünyanız olacak, burayı geliştirmek için oyun ögelerini değerlendirerek farklı sahnelerde yer almaya hak kazanın. Sayısız kişiselleştirme seçeneği, iki avatarın veya kasabanın tamamen farklı görüneceği anlamına gelir; seçebileceğiniz sayısız kıyafet, yüz, saç ve dekorasyon ile bunların hepsi sizin olacak. Kendi evinizi sonsuz çeşitlilikte duvar kağıtları, döşemeler ve mobilyalarla donatın.

Heyecan verici maceralara yollandıkça ilginç Townkinleri tanıyın ve daha gizemli kasaba halkının kilidini açmak için ana hikaye boyunca ilerleyin. Townkins: Harikalar Köyü mobil oyununda yer almak için her hangi bir ücret ödemenize gerek yok. Eğlenceli oyun dünyasının içerisinde yaşayacağınız maceraların tadını çıkarın. Siparişleri tamamlamak ve ödüller kazanmak için tarım yapın ve yemekler pişirerek kendinizi geliştirin. Oyunun farklı dünyası içerisinde macera dolu bir deneyim yaşamanın tadını çıkarın.

Birbirinden farklı oyun sahnelerinde inanılmaz bir deneyim için tam 3D grafikler ve görünüm içerisinde eğlencenin tadını çıkarın. Heyecan verici bir macera dünyasında kazanan kişi olmak adına taktiksel becerilerinizi kullanarak ilerleme kat edin. Görevlerinize odaklanın ve becerilerinizi geliştirin. Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve ödüller için çeşitli yarışmalarda yarışarak başarı ödüllerini ele geçirin. Sürükleyici bir dünyada büyüleyici karakterleri açmak için görevleri tamamladığınız sürece kazanan kişi olacaksınız.

Çeşitli teknolojileri araştırarak yeteneklerinizde uzamanlaşın. Bu size farklı sahnelerde yer alma hakkı tanıyacaktır. Karakterinizi düzinelerce saç stili, giysi ve farklı yüz ifadeleriyle kişiselleştirin. Güzel evini seçebileceğiniz onlarca mobilya, duvar kağıdı ve yer döşemesiyle donatın. Kendinizi güçlendirin ve arena içerisinde taktiksel bir şekilde hareket edin. Seçtiğiniz dekorasyon, yollar ve binalarla kasabanızı keyfinize göre tasarlayarak oyunun tadını çıkaracaksınız. Lezzetli yemekler pişirmek ve arkadaşlarınızı etkilemek için özgün hamleleriniz doğrultusunda hareket edin. Arkadaşlarınızla macera dolu bir deneyim yaşamak adına taktiksel oyun becerilerinizi geliştirin, oyunda gelişim gösterin ve kazanarak başarı elde edin.


Townkins: Harikalar Köyü indir